Saturday 31 October 2020 Fixtures

Vanarama National League
31Oct
Aldershot Town
VS
Notts County
The Recreation Ground

31Oct
Boreham Wood
VS
Dagenham & Redbridge
Meadow Park

31Oct
Bromley
VS
Eastleigh
Hayes Lane (Courage Stadium)

31Oct
Dover Athletic
VS
Altrincham
The Crabble Ground

31Oct
FC Halifax Town
VS
Wealdstone
The Shay

31Oct
Hartlepool United
VS
Torquay United
Victoria Park

31Oct
Kings Lynn Town
VS
Woking
Kings Lynn Town

31Oct
Maidenhead United
VS
Solihull Moors
York Road

31Oct
Stockport County
VS
Weymouth
Edgeley Park

31Oct
Wrexham
VS
Sutton United
The Racecouse Ground

31Oct
Yeovil Town
VS
Chesterfield
Huish Park

Vanarama National League North
31Oct
AFC Fylde
VS
Farsley Celtic
Mill Farm

31Oct
AFC Telford United
VS
Alfreton Town
The New Bucks Head

31Oct
Bradford Park Avenue
VS
Chorley
Horsfall Stadium

31Oct
Curzon Ashton
VS
Darlington
Tameside Stadium

31Oct
Gloucester City
VS
Chester
The Corinium Stadium

31Oct
Guiseley
VS
Brackley Town
Nethermoor Park

31Oct
Kidderminster Harriers
VS
Blyth Spartans
Aggborough

31Oct
Leamington
VS
Gateshead
The New Windmill

31Oct
Southport
VS
Boston United
Haig Avenue (Merseyrail Communit..

31Oct
Spennymoor Town
VS
Hereford
Brewery Field

31Oct
York City
VS
Kettering Town
Bootham Crescent

Vanarama National League South
31Oct
Billericay Town
VS
Ebbsfleet United
New Lodge

31Oct
Braintree Town
VS
Hemel Hempstead Town
Cressing Road (Amlin Stadium)

31Oct
Dartford
VS
Havant and Waterlooville
Princes Park

31Oct
Dulwich Hamlet
VS
Chelmsford City
Champion Hill Stadium

31Oct
Eastbourne Borough
VS
Welling United
Langney Sports Club

31Oct
Hungerford Town
VS
Dorking Wanderers
Bulpit Lane

31Oct
Maidstone United
VS
Concord Rangers
Gallagher Stadium

31Oct
Oxford City
VS
Hampton & Richmond Borough
Court Place Farm

31Oct
Slough Town
VS
Bath City
Arbour Park

31Oct
St Albans City
VS
Chippenham Town
Clarence Park

IFA Premiership
31Oct
Cliftonville
VS
Carrick Rangers
Solitude

31Oct
Coleraine
VS
Glentoran
The Showgrounds

31Oct
Glenavon
VS
Dungannon Swifts
Mourneview Park

31Oct
Larne
VS
Ballymena United
Inver Park

31Oct
Linfield
VS
Crusaders
Windsor Park

31Oct
Warrenpoint Town
VS
Portadown
Milltown Playing Fields

Hellenic League Division Two East
31Oct
Aston Clinton Reserves
VS
Thame United Reserves


31Oct
Banbury United Development
VS
Ardley United Development


31Oct
Buckingham Athletic Development
VS
Adderbury Park


31Oct
Easington Sports Reserves
VS
Southam United


31Oct
Headington Amateurs
VS
Risborough Rangers Reserves
Barton Recreation Ground

31Oct
Long Crendon Development
VS
Kidlington Development


Hellenic League Division Two West
31Oct
Evesham United Development
VS
Cricklade Town Reserves


31Oct
Fairford Town Reserves
VS
Bourton Rovers Reserves


31Oct
Hartpury College
VS
Slimbridge Reserves


31Oct
Moreton Rangers Development
VS
SC Inkberrow


31Oct
Newent Town Reserves
VS
Tuffley Rovers Development


31Oct
Shortwood United Development
VS
Kington Town
Meadowbank

Lincolnshire Football League
31Oct
Grimsby Borough Reserves
VS
Wyberton
Lucarlys Sports Ground

31Oct
Horncastle Town
VS
Lincoln Moorlands Railway
The Wong

31Oct
Keelby United
VS
Epworth Town Colts


31Oct
Lincoln United Development
VS
Tetney Rovers


31Oct
Louth Town
VS
Bottesford Town Development
Marshlands

31Oct
Nettleham
VS
Grantham Town Reserves
Mulsanne Park

31Oct
Nunsthorpe Tavern
VS
Immingham Town


31Oct
Sleaford Town Rangers
VS
Appleby Frodingham


Durham and Wearside Development Division
31Oct
AFC Durham
VS
Cockerton Club


31Oct
Hylton Colliery Welfare
VS
Simonside


31Oct
Ryhope Colliery Welfare U23
VS
Wynyard Village


31Oct
Shildon Reserves
VS
Durham FC


31Oct
Shotton Colliery
VS
Hetton Juniors


31Oct
South Moor
VS
Doxford Park


31Oct
Sunderland West End and University
VS
Hurworth Albion


31Oct
Washington Reserves
VS
Durham United Reserves


31Oct
Wheatley Hill WMC
VS
Polton


Central Midlands League Division One North
31Oct
Glapwell
VS
Sheffield Reserves


31Oct
Harworth Colliery Reserves
VS
Bessacarr


31Oct
John Leggott College 780
VS
Ollerton Town Reserves


Central Midlands League Division One South
31Oct
Heanor Town Reserves
VS
Linby Colliery Welfare Reserves


31Oct
Long Eaton United Community
VS
Ripley Town


31Oct
Nottingham PMG
VS
Melbourne Dynamo


31Oct
Selston Reserves
VS
Clifton All Whites Reserves
Selston Reserves

Northern Premier League Division One North
31Oct
Belper Town
VS
Spalding United
Belper Town

31Oct
Chasetown
VS
Stocksbridge Park Steels
The Scholars Ground

31Oct
Leek Town
VS
Worksop Town
Harrison Park

31Oct
Loughborough Dynamo
VS
Frickley Athletic
Nanpantan Road

31Oct
Market Drayton Town
VS
Sutton Coldfield Town
Greenfields Sports Ground

31Oct
Newcastle Town
VS
Lincoln United
Lyme Valley Parkway

31Oct
Sheffield FC
VS
Carlton Town


31Oct
Stamford
VS
Kidsgrove Athletic
The Zeeco Stadium

31Oct
Wisbech Town
VS
Ilkeston Town
Fenland Stadium

Northern Premier League Division One South
31Oct
Dunston FC
VS
Clitheroe


31Oct
Kendal Town
VS
Tadcaster Albion
Lakeland Radio Stadium

31Oct
Marine
VS
Brighouse Town
Rossett Park (Marine Travel Arena)

31Oct
Marske United
VS
Prescot Cables
Marske United

31Oct
Pickering Town
VS
Pontefract Collieries
Recreation Club

31Oct
Ramsbottom United
VS
Workington AFC
Riverside Ground

31Oct
Runcorn Linnets
VS
Ossett United
Millbank Linnets Stadium

31Oct
Trafford
VS
Colne
Shawe View

31Oct
Widnes
VS
Mossley
Halton Stadium

Southern League Division One Central
31Oct
AFC Dunstable
VS
Halesowen Town
AFC Dunstable

31Oct
Barton Rovers
VS
Didcot Town
Sharpenhoe Road

31Oct
Bedford Town
VS
Kempston Rovers
The New Eyrie

31Oct
Bedworth United
VS
Berkhamsted
The Oval Ground

31Oct
Biggleswade
VS
Wantage Town


31Oct
Coleshill Town
VS
Welwyn Garden City
Pack Meadow

31Oct
Daventry Town
VS
St Neots Town
Communications Park

31Oct
Kidlington
VS
Corby Town
Yarnton Road

31Oct
North Leigh
VS
Aylesbury United
Eynsham Hall Park

31Oct
Thame United
VS
Yaxley
The ASM Stadium

Southern League Division One South and West
31Oct
Bideford
VS
Sholing
Kingsley Road

31Oct
Frome Town
VS
Larkhall Athletic
Badgers Hill

31Oct
Highworth Town
VS
Cinderford Town
Elm Recreation Ground

31Oct
Mangotsfield United
VS
Cirencester Town
Cossham Street

31Oct
Melksham Town
VS
Basingstoke Town
Oakfield Stadium

31Oct
Moneyfields
VS
Bristol Manor Farm
Moneyfields Sports Ground

31Oct
Paulton Rovers
VS
Slimbridge
Athletic Ground

31Oct
Thatcham Town
VS
AFC Totton
Waterside Park

31Oct
Willand Rovers
VS
Evesham United
Silver Street

31Oct
Winchester City
VS
Barnstaple Town
The Denplan City Ground

North Riding League Division One
31Oct
Boro Rangers Reserves
VS
Redcar Athletic Reserves


31Oct
Loftus Athletic
VS
Kader Reserves


31Oct
New Marske
VS
Whitby Fishermans Society


31Oct
Northallerton Town Reserves
VS
Great Ayton United


31Oct
Nunthorpe Athletic
VS
Cleveland
Nunthorpe Recreation Club

31Oct
Wolviston Academy
VS
Lealholm


Northern Football Alliance Division Two
31Oct
AFC Newbiggin
VS
Newcastle East End
Newbiggin Sports Centre

31Oct
Ashington Reserves
VS
Ellington


31Oct
Newcastle Blue Star Reserves
VS
Newcastle Independent


31Oct
Newcastle University Reserves
VS
Cramlington Town


31Oct
Ponteland United Reserves
VS
Spittal Rovers


31Oct
Stobswood Welfare
VS
Gateshead Redheugh 1957


31Oct
Willington Quay Saints
VS
Wideopen & District


Isthmian League Division One North
31Oct
AFC Sudbury
VS
Heybridge Swifts
King's Marsh Stadium

31Oct
Aveley
VS
Basildon United
Aveley

31Oct
Cambridge City
VS
Canvey Island
Cambridge City

31Oct
Dereham Town
VS
Grays Athletic
Aldiss Park

31Oct
Felixstowe & Walton United
VS
Witham Town


31Oct
Great Wakering Rovers
VS
Brentwood Town
Burroughs Park

31Oct
Hullbridge Sports
VS
Histon
Lower Road

31Oct
Maldon & Tiptree
VS
Coggeshall Town


31Oct
Romford
VS
Bury Town
Ship Lane

31Oct
Tilbury
VS
Soham Town Rangers
Chadfields

Northern Counties East League Premier Division
31Oct
Eccleshill United
VS
Staveley Miners Welfare
Plumpton Park

31Oct
Handsworth
VS
Garforth Town


31Oct
Knaresborough Town
VS
Goole
Manse Lane

31Oct
Liversedge
VS
Athersley Recreation
Clayborn Ground

31Oct
Thackley
VS
Silsden
Dennyfield

Northern League Division One
31Oct
Billingham Town
VS
Guisborough Town
Ron Greig Stadium

31Oct
Consett
VS
Sunderland RCA
Belle View Stadium

31Oct
Newcastle Benfield
VS
Northallerton Town
Newcastle Benfield

31Oct
Ryhope Colliery Welfare
VS
Bishop Auckland
Ryhope Recreation Park

31Oct
Seaham Red Star
VS
Ashington
Seaham Town Park

31Oct
Shildon
VS
Penrith
Dean Street

31Oct
West Auckland Town
VS
Thornaby
Darlington Road

31Oct
Whickham
VS
Stockton Town
Glebe Sports Ground

Western League Premier Division
31Oct
Bitton
VS
Bridgwater Town
Recreation Ground

31Oct
Bradford Town
VS
Shepton Mallet
Bradford Sports Club

31Oct
Brislington
VS
Tavistock
Ironmould Lane

31Oct
Cadbury Heath
VS
Roman Glass St George
Springfield

31Oct
Chipping Sodbury Town
VS
Plymouth Parkway
The Riding

31Oct
Cribbs
VS
Buckland Athletic
The Lawns

31Oct
Exmouth Town
VS
Keynsham Town
Southern Road Ground

31Oct
Hallen
VS
Bridport
Hallen Centre

31Oct
Street
VS
Clevedon Town
The Tannery Field

31Oct
Westbury United
VS
Wellington
Meadow Lane

Hellenic League Premier Division
31Oct
Ardley United
VS
Brimscombe & Thrupp
Ardley Playing Fields

31Oct
Bishops Cleeve
VS
Longlevens
Kayte Lane

31Oct
Burnham
VS
Fairford Town
The Gore

31Oct
Lydney Town
VS
Easington Sports
Lydney Recreation Ground

31Oct
Royal Wootton Bassett Town
VS
Holmer Green
New Gerard Buxton Sports Ground

31Oct
Shrivenham
VS
Flackwell Heath
Shrivenham

31Oct
Tuffley Rovers
VS
Reading City
Glevum Park

United Counties League Premier Division
31Oct
Boston Town
VS
Desborough Town
The Stadium

31Oct
Holbeach United
VS
Harborough Town
Carters Park

31Oct
Loughborough University
VS
Sleaford Town
Loughborough University Stadium

31Oct
Lutterworth Town
VS
Cogenhoe United
Dunley Way

31Oct
Peterborough Northern Star
VS
Northampton ON Chenecks
Chestnut Avenue

31Oct
Pinchbeck United
VS
Anstey Nomads
Pinchbeck United

31Oct
Quorn
VS
Deeping Rangers
Sutton Park

31Oct
Rothwell Corinthians
VS
Oadby Town
Seargants Lawn

31Oct
Rugby Town
VS
Leicester Nirvana
Butlin Road

Spartan South Midlands League Premier Division
31Oct
Colney Heath
VS
Aylesbury Vale Dynamos
The Recreation Ground

31Oct
Eynesbury Rovers
VS
Oxhey Jets
The Alfred Hall Memorial Ground

31Oct
Harefield United
VS
Arlesey Town
Preston Park

31Oct
Harpenden Town
VS
Broadfields United
Rothamsted Park

31Oct
Leighton Town
VS
Potton United
Bell Close

31Oct
Leverstock Green
VS
London Colney
Pancake Lane

31Oct
Tring Athletic
VS
Dunstable Town
The Grass Roots Stadium

31Oct
Wembley
VS
Biggleswade United
Vale Farm

Combined Counties League Premier Division
31Oct
Badshot Lea
VS
Abbey Rangers
Cherrywood Road (Padddy Power Park)

31Oct
Banstead Athletic
VS
Cobham
Banstead Athletic

31Oct
Camberley Town
VS
Spelthorne Sports
Krooner Park

31Oct
Colliers Wood United
VS
Knaphill
Wibbundune Sports Ground

31Oct
Frimley Green
VS
Egham Town
Frimley Green Recreation Ground

31Oct
Guildford City
VS
Molesey
Spectrum

31Oct
Hanworth Villa
VS
Raynes Park Vale
Rectory Meadow

31Oct
Sheerwater
VS
Redhill
Sheerwater Recreation Ground

31Oct
Sutton Common Rovers
VS
CB Hounslow United
Sutton Common Rovers

Combined Counties League Division One
31Oct
British Airways
VS
Farnham Town
British Airways

31Oct
Cove
VS
Bedfont & Feltham
Squirrel Lane

31Oct
Dorking Wanderers Reserves
VS
Godalming Town


31Oct
Eversley & California
VS
Westside


31Oct
FC Deportivo Galicia
VS
Epsom & Ewell
FC Deportivo Galicia

31Oct
Fleet Spurs
VS
Ash United
Kennels Lane

31Oct
Kensington & Ealing Borough
VS
Bagshot


Hellenic League Division One East
31Oct
Abingdon United
VS
Chalvey Sports
The Northcourt

31Oct
Milton United
VS
Holyport
Potash Lane

31Oct
Risborough Rangers
VS
AFC Aldermaston
Windsor

31Oct
Wallingford Town
VS
Penn & Tylers Green
Wallingford Town

31Oct
Wokingham & Emmbrook
VS
Woodley United


Hellenic League Division One West
31Oct
Bourton Rovers
VS
Malvern Town


31Oct
Cheltenham Saracens
VS
Newent Town
Petersfield Park

31Oct
Malmesbury Victoria
VS
Moreton Rangers
Flying Monk Ground

31Oct
Tytherington Rocks
VS
Stonehouse Town
Hardwicke Playing Field

Northern Counties East League Division One
31Oct
Brigg Town
VS
Armthorpe Welfare
The Hawthorns

31Oct
East Hull
VS
Dronfield Town


31Oct
Hall Road Rangers
VS
Winterton Rangers
Haworth Park

31Oct
Parkgate
VS
Campion
Roundwood Sports Complex

31Oct
Retford
VS
Nostell Miners Welfare
Retford

31Oct
Worsbrough Bridge Athletic
VS
Glasshoughton Welfare
Worsbrough Bridge Athletic

Northern League Division Two
31Oct
Brandon United
VS
West Allotment Celtic
Welfare Ground

31Oct
Carlisle City
VS
Newcastle University


31Oct
Chester-le-Street Town
VS
Durham City
Moor Park

31Oct
Esh Winning
VS
Bedlington Terriers
West Terrace

31Oct
Heaton Stannington
VS
Crook Town
Grounsell Park

31Oct
Jarrow
VS
Washington
Jarrow

31Oct
Redcar Athletic
VS
Ryton & Crawcrook Albion
Green Lane

31Oct
Sunderland West End
VS
Easington Colliery
Ford Quarry Complex

31Oct
Tow Law Town
VS
Billingham Synthonia
Ironworks Road

31Oct
Willington
VS
Birtley Town
Hall Lane

South West Peninsula League Premier Division
31Oct
Crediton United
VS
Plymouth Marjon
Lords Meadow

31Oct
Cullompton Rangers
VS
Torpoint Athletic
Speeds Meadow

31Oct
Elmore
VS
Brixham
Horsdon Park

31Oct
Honiton Town
VS
Stoke Gabriel
Mountbatten Park

31Oct
Ilfracombe Town
VS
Elburton Villa
Marlborough Park

31Oct
Millbrook
VS
Axminster Town
Jenkins Park

31Oct
Newton Abbot Spurs
VS
Dartmouth
Recreation Ground

31Oct
Sidmouth Town
VS
Bovey Tracey
Manstone Lane

31Oct
Torrington
VS
Ivybridge Town
Vicarage Field

Spartan South Midlands League Division One
31Oct
Amersham Town
VS
Bedford
Spratleys Meadow

31Oct
London Lions
VS
Hillingdon Borough
Rowley Lane

31Oct
Park View
VS
Langford
New River Stadium

31Oct
Rayners Lane
VS
Buckingham Athletic
Tithe Farm Social Club

31Oct
Shefford Town & Campton
VS
St Panteleimon


31Oct
Stotfold
VS
London Tigers
Roker Park

31Oct
Winslow United
VS
Enfield Borough
Recreation Ground

Southern Combination League Division One
31Oct
Bexhill United
VS
Selsey
The Polegrove

31Oct
Hailsham Town
VS
Arundel
The Beaconsfield

31Oct
Oakwood
VS
Mile Oak
Tinsley Lane

31Oct
Shoreham
VS
Roffey
Middle Road

31Oct
Storrington
VS
Midhurst & Easebourne
Recreation Ground

Western League Division One
31Oct
Almondsbury
VS
Bishops Lydeard
The Field

31Oct
Bristol Telephones
VS
Longwell Green Sports
Stockwood Lane

31Oct
Hengrove Athletic
VS
Welton Rovers
Norton Lane

31Oct
Lebeq United
VS
Bishop Sutton
Oaklands Park

31Oct
Oldland Abbotonians
VS
Ashton & Backwell United
Aitchison Playing Field

31Oct
Portishead Town
VS
Wells City
Portishead Town

31Oct
Radstock Town
VS
Calne Town
Southfields Recreation Ground

31Oct
Sherborne Town
VS
Cheddar


31Oct
Warminster Town
VS
Devizes Town
Weymouth Street

31Oct
Wincanton Town
VS
Corsham Town
Wincanton Sports Ground

West Midlands (Regional) League Premier Division
31Oct
AFC Bridgnorth
VS
Cradley Town
Crown Meadow

31Oct
Bilston Town
VS
Bewdley Town


31Oct
Dudley Town
VS
Wolverhampton Sporting Community
The Dell Sports Centre

31Oct
Littleton
VS
Smethwick Rangers


31Oct
Shawbury United
VS
Black Country Rangers


31Oct
Shifnal Town
VS
Wolverhampton Casuals
Coppice Green Lane

31Oct
Wednesfield
VS
Darlaston Town (1874)
Amos Lane

31Oct
Wem Town
VS
Pershore Town
Butler Sports Centre

31Oct
Worcester Raiders
VS
Dudley Sports
Claines Lane

United Counties League Division One
31Oct
Aylestone Park
VS
Huntingdon Town
Saffron Lane

31Oct
Birstall United Social
VS
Bugbrooke St Michaels
Birstall United Social

31Oct
Burton Park Wanderers
VS
Bourne Town
Latimer Park

31Oct
Irchester United
VS
Northampton Sileby Rangers
The Irchester Sports Association

31Oct
Long Buckby
VS
Harrowby United
Station Road

31Oct
Lutterworth Athletic
VS
Raunds Town
Hall Park

31Oct
Melton Town
VS
Saffron Dynamo
Melton Sports Village

31Oct
Rushden & Higham United
VS
Blackstones


31Oct
St Andrews
VS
Wellingborough Whitworth
Canal Street

31Oct
Whittlesey Athletic
VS
Holwell Sports
Feldale Field

Brighton, Worthing and District League Premier Division
31Oct
AFC Broadwater
VS
Diversity United


31Oct
AFC Fernhurst
VS
Angmering Village Reserves


31Oct
Boys Brigade Old Boys
VS
Hangleton


31Oct
Broadwater Athletic
VS
Clarendon Athletic


31Oct
Ovingdean
VS
Preston Park
Ovingdean

31Oct
St Marys
VS
Worthing Town Reserves


31Oct
The Lectern
VS
Goring St Theresas


31Oct
The View
VS
Lancing United


Cambridgeshire County League Premier Division
31Oct
Cambridge University Press
VS
Gamlingay United
Cass Centre

31Oct
Cherry Hinton
VS
Great Shelford
Cherry Hinton Rec

31Oct
Comberton United
VS
Eynesbury United


31Oct
Eaton Socon
VS
Over Sports
River Road

31Oct
Ely City Reserves
VS
Linton Granta
Ely City Reserves

31Oct
Fulbourn Institute
VS
West Wratting
Fulbourn Rec Ground

31Oct
Hemingfords United
VS
Witchford 96


Central Midlands League North Division
31Oct
AFC Bentley
VS
Harworth Colliery


31Oct
Boynton Sports
VS
Crowle Colts


31Oct
Newark Town
VS
Staveley Miners Welfare Reserves
Station Road

31Oct
Sutton Rovers
VS
Dinnington Town


31Oct
Thorne Colliery
VS
Phoenix
Grange Road

Dorset Premier League
31Oct
Blandford United
VS
Merley Cobham Sports
Blandford United

31Oct
Bournemouth Sports (Parley)
VS
Balti Sports


31Oct
Bridport Reserves
VS
Portland United Reserves
Bridport Reserves

31Oct
Shaftesbury Town Reserves
VS
Hamworthy Recreation


31Oct
Sturminster Newton United
VS
Gillingham Town
Barnetts Field

31Oct
Swanage Town & Herston
VS
Sherborne Town Reserves


31Oct
Wareham Rangers
VS
Dorchester Sports
Purbeck Sports Centre

31Oct
Westland Sports
VS
Holt United
Alvington Lane

East Sussex League Premier Division
31Oct
Battle Town
VS
Punnetts Town


31Oct
Rock-a-Nore
VS
Hawkhurst United


31Oct
St Leonards Social
VS
Northiam 75


31Oct
Wadhurst United
VS
Robertsbridge United


Essex and Suffolk Border League Premier Division
31Oct
Alresford Colne Rangers
VS
Little Oakley Reserves
Saint Andrews Close

31Oct
Colne Athletic
VS
Brantham Athletic Reserves


31Oct
Earls Colne
VS
Stanway Pegasus
The Recreation Ground

31Oct
Flitch United
VS
West Bergholt


31Oct
Gas Recreation
VS
Barnston
Colchester Sports Social Club

31Oct
Lawford Lads
VS
Dedham Old Boys
School Lane

31Oct
Tiptree Heath
VS
Hatfield Peverel


31Oct
White Notley
VS
Felixstowe & Walton United Reserves
Church Hill

Essex Olympian League Premier Division
31Oct
Basildon Town
VS
Hutton
Basildon Sport & Leisure Club

31Oct
Catholic United
VS
Rayleigh Town


31Oct
Harold Wood Athletic
VS
Buckhurst Hill
Harold Wood Park

31Oct
Kelvedon Hatch
VS
Canning Town
School Road

31Oct
Leigh Ramblers
VS
Bishops Stortford Swifts


31Oct
Springfield
VS
Shenfield
Springfield Hall Park

31Oct
Sungate
VS
Old Southendian


Gloucestershire County League
31Oct
AEK Boco
VS
Frampton United
Greenbank Road

31Oct
Broadwell Amateurs
VS
Little Stoke
The Hawthorns

31Oct
Bromley Heath United
VS
Hardwicke


31Oct
Rockleaze Rangers
VS
Hanham Athletic
Rockleaze Rangers

31Oct
Ruardean Hill Rangers
VS
Gala Wilton
Ruardean Hill Sports Club

31Oct
Sharpness
VS
Quedgeley Wanderers
Sharpness

31Oct
Shirehampton
VS
Patchway Town
Penpole Lane

31Oct
Wick
VS
Henbury
Coomes Way

Kent County League Premier Division
31Oct
Faversham Strike Force
VS
Bromleians
Sittingbourne Community College

31Oct
Ide Hill
VS
Borden Village


31Oct
K Sports Reserves
VS
Crockenhill


31Oct
Kings Hill
VS
Peckham Town


31Oct
New Romney
VS
Otford United
The Maude

31Oct
Stansfeld (Oxford & Bermondsey)
VS
Tudor Sports


31Oct
Staplehurst Monarchs United
VS
Hawkinge Town
Jubilee Field

Leicestershire Senior League Premier Division
31Oct
Allexton & New Parks
VS
Fleckney Athletic


31Oct
Ashby Ivanhoe Knights
VS
County Hall


31Oct
Blaby & Whetstone
VS
Rugby Borough


31Oct
Ellistown
VS
Friar Lane & Epworth
Terrace Road

31Oct
FC GNG
VS
Thurnby Rangers
Riverside

31Oct
FC Khalsa GAD
VS
Cottesmore Amateurs


31Oct
Sileby Town
VS
Hathern
Memorial Park

Mid Sussex League Premier Division
31Oct
AFC Uckfield Town Reserves
VS
Willingdon Athletic


31Oct
Cuckfield Rangers
VS
Rotherfield
The Colwell Ground

31Oct
Eastbourne Rangers
VS
Westfield


31Oct
Lindfield
VS
Forest Row
Victoria Park

31Oct
Sedlescombe Rangers
VS
Balcombe


31Oct
Sidley United
VS
AFC Ringmer
Hooe Recreation Ground

31Oct
Sporting Lindfield
VS
Hollington United


Middlesex County League Premier Division
31Oct
CB Hounslow United Reserves
VS
Stonewall
CB Hounslow United Reserves

31Oct
Indian Gymkhana
VS
Brentham


31Oct
Kensington Dragons
VS
Hilltop
Linford Christie Athletics Stadium

31Oct
Larkspur Rovers
VS
PFC Victoria London


31Oct
London Samurai United
VS
Cricklewood Wanderers


31Oct
Pitshanger Dynamo
VS
Clapton Community
Argyle Road

31Oct
Sporting Hackney
VS
NW London
Hackney Marshes

Northamptonshire Combination Premier Division
31Oct
Corby Stewarts & Lloyds
VS
Thrapston Town


31Oct
Earls Barton United
VS
Corby Pegasus
Northampton Road

31Oct
Heyford Athletic
VS
Harpole
Middle Street

31Oct
James King Blisworth
VS
Woodford United
Courteenhall Road

31Oct
Moulton
VS
Kettering Nomads
Brunting Road

31Oct
Rothwell FC Aztec
VS
Wollaston Victoria


31Oct
Spratton
VS
Roade
Spratton Rec

Northern Football Alliance Premier Division
31Oct
AFC New Fordley
VS
Winlaton Vulcans


31Oct
Alnwick Town
VS
Newcastle Blue Star
St James\' Park

31Oct
Gateshead Rutherford
VS
Blyth Town
Farnacres

31Oct
Newcastle Chemfica
VS
Whitley Bay A


31Oct
Percy Main Amateurs
VS
Cullercoats
Purvis Park

31Oct
Seaton Delaval
VS
AFC Killingworth
Wheatridge Park

31Oct
Shankhouse
VS
North Shields Athletic
Action Park

31Oct
Wallington
VS
Ponteland United
Oakford Park

Oxfordshire Senior League Premier Division
31Oct
Bure Park
VS
Kennington Athletic


31Oct
Charlton United
VS
Launton Sports
Charlton United

31Oct
Chesterton
VS
Freeland
Chesterton

31Oct
Hanborough
VS
Mansfield Road


31Oct
Marston Saints
VS
Cropredy
Boults Lane

31Oct
Yarnton
VS
Garsington


Peterborough and District League Premier Division
31Oct
Crowland Town
VS
Long Sutton Athletic
The Snowden Playing Fields

31Oct
Ketton
VS
Cardea
Ketton Sport & Social Club

31Oct
Moulton Harrox
VS
ICA Sports
Broad Lane

31Oct
Netherton United
VS
Eye United
Westwood Grange

31Oct
Peterborough North End Sports
VS
Oakham United


31Oct
Stamford Lions
VS
Leverington Sports
Boderville Sports Center

31Oct
Stilton United
VS
FC Parson Drove


31Oct
Uppingham Town
VS
Holbeach United Reserves


Thames Valley Premier League Premier Division
31Oct
Maidenhead Town
VS
Burghfield


31Oct
Marlow United
VS
Cookham Dean
Wilk's Park

31Oct
Mortimer
VS
Windlesham & Chobham United
Alfred Palmer Memorial Field

31Oct
Reading City U23
VS
Newbury


31Oct
Richings Park
VS
Wraysbury Village


31Oct
Westwood Wanderers
VS
Finchampstead


31Oct
Woodley United Royals
VS
Berks County


Somerset County League Premier Division
31Oct
Clevedon United
VS
Stockwood Green
The Hand Stadium

31Oct
Ilminster Town
VS
Clutton
Ilminster Town

31Oct
Keynsham Town Reserves
VS
Nailsea United
Keynsham Town Reserves

31Oct
Middlezoy Rovers
VS
Worle
The Aerodrome

31Oct
Nailsea & Tickenham
VS
Chilcompton Sports


31Oct
Stockwood Wanderers
VS
Westfield
Stockwood Wanderers

31Oct
Watchet Town
VS
Chard Town
Doniford Road (War Memorial Ground)

Spartan South Midlands League Division Two
31Oct
Berkhamsted Comrades
VS
Totternhoe


31Oct
Buckingham United
VS
Aston Clinton


31Oct
MK Gallacticos
VS
Tring Corinthians
Furzton Sports Ground

31Oct
New Bradwell St Peter
VS
Mursley United


31Oct
Old Bradwell United
VS
Codicote
Abbey Road

31Oct
Pitstone & Ivinghoe
VS
Sarratt


31Oct
The 61 FC (Luton)
VS
Bovingdon


Staffordshire County Senior League Premier Division
31Oct
Abbey Hulton United Reserves
VS
Buxton Reserves
Abbey Hulton United Reserves

31Oct
Ball Haye Green
VS
Walsall Phoenix
Ball Haye Green

31Oct
Brereton Social
VS
Alsager Town Reserves
The Red Lion Ground

31Oct
Cheadle Town
VS
Ashbourne
Park Road Stadium

31Oct
Eastwood Hanley
VS
Audley & District
Trentmill Road

31Oct
Foley Meir
VS
Leek CSOB
McIntosh Arena

31Oct
Silverdale Athletic
VS
AFC Alsager
Sutton Avenue

31Oct
Wolstanton United
VS
Redgate Clayton
Riceyman Road

Surrey Elite Intermediate League
31Oct
AFC Spelthorne Sports
VS
Spartans Youth


31Oct
Horsley
VS
AFC Cubo
Horsley

31Oct
Merrow
VS
Lyne
Urnfield

31Oct
NPL
VS
Battersea Ironsides
NPL Sports Club

31Oct
Ripley Village
VS
AFC Royal Holloway
Ripley Village Green

31Oct
Staines Lammas
VS
Guildford United
Laleham Recreation Ground

31Oct
Worcester Park
VS
Farleigh Rovers
Skinners Field

Wearside Football League
31Oct
Annfield Plain
VS
Farringdon Detached
Derwent Park

31Oct
Darlington Town
VS
Durham United


31Oct
Gateshead Leam Rangers
VS
Wolviston
Hilltop

31Oct
Horden Community Welfare
VS
Darlington Railway Athletic


31Oct
Norton & Stockton Ancients
VS
Boldon Community Association


31Oct
Washington United
VS
Chester-le-Street United


31Oct
West Auckland Tunns
VS
Coxhoe Athletic


31Oct
Windscale
VS
Silksworth Colliery Welfare
The Falcon Club

West Cheshire League Division One
31Oct
Ashville
VS
Newton
Cross Lane

31Oct
Capenhurst Villa
VS
South Liverpool
Capenhurst Villa

31Oct
Ellesmere Port Town
VS
Chester Nomads
Ellesmere Port Town

31Oct
Maghull
VS
Vauxhall Motors Reserves
Hall Lane

31Oct
Mersey Royal
VS
Aintree Villa
Mersey Royal

31Oct
Prescot Cables Reserves
VS
Mossley Hill Athletic
Prescot Cables Reserves

31Oct
Upton AA
VS
Rainhill Town
Cheshire County Sports Club

West Lancashire League Premier Division
31Oct
Blackpool Wren Rovers
VS
Thornton Cleveleys
Bruce Park

31Oct
CMB
VS
Slyne-with-Hest


31Oct
Coppull United
VS
Southport Hesketh
Springfield Road

31Oct
Fulwood Amateurs
VS
Euxton Villa
Lightfoot Lane

31Oct
Lytham Town
VS
Burscough Richmond


31Oct
Tempest United
VS
Poulton
Tempest Road

31Oct
Turton
VS
Vickerstown
Thomason Fold

31Oct
Whitehaven
VS
Hurst Green


West Midlands (Regional) League Division One
31Oct
Bustleholme
VS
AFC Bentley
Bustleholme

31Oct
Droitwich Spa
VS
FC Darlaston


31Oct
Old Wulfrunians
VS
Bromyard Town


31Oct
Sikh Hunters
VS
Wrens Nest
Aston University Ground

31Oct
Team Dudley
VS
Allscott Heath
Priory Road 3G Complex

31Oct
Tipton Town
VS
Willenhall Town
Tipton Sports Academy

31Oct
Wellington Amateurs
VS
Gornal Colts
School Grove

31Oct
Wyrley
VS
Gornal Athletic
Long Lane Park

West Yorkshire League Premier Division
31Oct
Beeston St Anthonys
VS
Ilkley Town
St Anthony's Road

31Oct
Boroughbridge
VS
Field
Aldborough Road

31Oct
Carlton Athletic
VS
Hall Green United
Town Street

31Oct
Headingley
VS
Hunslet Club
Weetwood Playing Fields

31Oct
Huddersfield Amateur
VS
Knaresborough Town Reserves
Huddersfield Amateur

31Oct
Robin Hood Athletic
VS
Whitkirk Wanderers
Coach and Horses

31Oct
Sherburn White Rose
VS
Horbury Town
Finkle Hill

Wiltshire Senior League Premier Division
31Oct
Corsham Town Reserves
VS
Shrewton United
Corsham Town Reserves

31Oct
Devizes Town Reserves
VS
Wroughton
Devizes Town Reserves

31Oct
Frome Collegians
VS
Royal Wootton Bassett Town Development


31Oct
Ludgershall Sports
VS
Cricklade Town
Astor Crescent

31Oct
Malmesbury Victoria Development
VS
Odd Down Reserves
Flying Monk Ground

31Oct
Pewsey Vale
VS
Stratton Juniors
Recreation Ground

31Oct
Purton
VS
Marlborough Town
The Red House

East of Scotland League
31Oct
Broxburn Athletic
VS
Whitehill Welfare
Albyn Park

31Oct
Camelon Juniors
VS
Penicuik Athletic
Carmuirs Park

31Oct
Crossgates Primrose
VS
Lothian Thistle Hutchison Vale
Humbug Park

31Oct
Dundonald Bluebell
VS
Newtongrange Star
Moorside Park

31Oct
Hill of Beath Hawthorn
VS
Tynecastle
Keirs Park

31Oct
Inverkeithing Hillfield Swifts
VS
Tranent Juniors


31Oct
Jeanfield Swifts
VS
Dunbar United


31Oct
Musselburgh Athletic
VS
Linlithgow Rose
Olive Bank Stadium

31Oct
Sauchie Juniors
VS
Blackburn United


Welsh Premier League
31Oct
Barry Town United
VS
Bala Town
Jenner Park

31Oct
Cardiff Metropolitan
VS
Cefn Druids


31Oct
Connahs Quay Nomads
VS
The New Saints


31Oct
Newtown
VS
Haverfordwest County
Latham Park

Bristol Premier Combination Premier Division
31Oct
Chipping Sodbury Town Reserves
VS
Shaftesbury Crusade


31Oct
Cribbs Reserves
VS
Olveston United


31Oct
Hallen Reserves
VS
AEK Boco Reserves
Hallen Reserves

31Oct
Highridge United
VS
Winterbourne United
The Creek

31Oct
Longwell Green Sports Reserves
VS
Totterdown United


31Oct
Pucklechurch Sports
VS
Nicholas Wanderers


31Oct
Seymour United
VS
Lebeq (Saturday)


Bristol and Suburban League Premier Division One
31Oct
Bristol Spartak
VS
St Aldhelms


31Oct
Easton Cowboys
VS
AFC Mangotsfield


31Oct
Filton Athletic
VS
Parson Street Old Boys


31Oct
Lawrence Weston Athletic
VS
Avonmouth


31Oct
North Bristol United
VS
Stoke Gifford United


31Oct
Old Cothamians
VS
Stoke Rangers


31Oct
Old Georgians
VS
Rockleaze Rangers Reserves


Cambridgeshire County League Senior A
31Oct
Bluntisham Rangers
VS
Somersham Town


31Oct
Cottenham United
VS
Isleham United


31Oct
Hundon
VS
Bassingbourn


31Oct
Huntingdon United
VS
Thaxted Rangers


31Oct
March Town United Reserves
VS
Whittlesford United


31Oct
Milton
VS
Eaton Socon Reserves


31Oct
Soham Town Rangers Reserves
VS
AFC Barley Mow
Soham Town Rangers Reserves

Central Midlands League South Division
31Oct
Holbrook Sports
VS
Mansfield Hosiery Mills
Holbrook Sports

31Oct
Holbrook St Michaels
VS
Ashland Rovers
Holbrook Park

31Oct
Linby Colliery Welfare
VS
Blidworth Welfare


31Oct
Mickleover RBL
VS
Sherwood Colliery Reserves


31Oct
Nottingham
VS
Hilton Harriers


31Oct
Rowsley 86
VS
Pinxton


31Oct
South Normanton Athletic
VS
Arnold Town
Exchem Sports Ground

31Oct
Underwood Villa
VS
Teversal Reserves
Bracken Park

Cornwall Combination League
31Oct
Holman SC
VS
Wendron United Thirds


31Oct
Illogan RBL Reserves
VS
Penryn Athletic Reserves


31Oct
Lizard Argyle
VS
St Agnes Reserves


31Oct
Ludgvan
VS
Rosudgeon
Fair Field

31Oct
Marazion
VS
Hayle Reserves


31Oct
RNAS Culdrose
VS
Helston Athletic Thirds
Upper Sports Field

31Oct
Ruan Minor
VS
St Day Reserves


Devon and Exeter League Premier Division
31Oct
Chard Town Reserves
VS
Colyton


31Oct
Feniton
VS
Beer Albion
Feniton

31Oct
Kentisbeare
VS
Sidmouth Town Reserves


31Oct
Upottery
VS
Dawlish United
Upottery

31Oct
Whipton & Pinhoe
VS
Lyme Regis


Dorset Football League Senior Division
31Oct
Chickerell United
VS
Mere Town


31Oct
Cranborne
VS
Beaminster


31Oct
Dorchester Sports Reserves
VS
Westland Sports Reserves
Dorchester Sports Reserves

31Oct
Hamworthy Recreation Reserves
VS
Wincanton Town Reserves


31Oct
Merley Cobham Sports Reserves
VS
Sturminster Marshall


31Oct
Stalbridge
VS
Poole Borough


31Oct
Tisbury United
VS
Broadstone


East Cornwall Premier League Premier Division
31Oct
Mount Gould
VS
Looe Town


31Oct
Padstow United
VS
St Minver


31Oct
Plymouth Marjon Reserves
VS
Newquay Reserves


31Oct
Roche
VS
Torpoint Athletic A


31Oct
St Cleer
VS
Foxhole Stars


31Oct
St Stephen
VS
St Dominick


31Oct
Veryan
VS
St Blazey Reserves


Essex and Suffolk Border League Division One
31Oct
Belle Vue Social Club
VS
Dunmow Town


31Oct
Coggeshall United Reserves
VS
Alresford Colne Rangers Reserves


31Oct
FC Clacton Reserves
VS
Mersea Island
FC Clacton Reserves

31Oct
Hedinghams United
VS
Boxted Lodgers
Lawn Meadow

31Oct
Shrub End United
VS
Cressing United


31Oct
Stanway Pegasus Reserves
VS
Gosfield United


31Oct
Stanway Rovers Reserves
VS
Silver End United


31Oct
West Bergholt Reserves
VS
Holland A


Essex Olympian League Senior Division One
31Oct
Chingford Athletic
VS
Ramsden Scotia


31Oct
Galleywood
VS
Ongar Town
Galleywood

31Oct
Herongate Athletic
VS
Rayleigh Town Reserves


31Oct
Old Chelmsfordians
VS
Manford Way


31Oct
Runwell Sports
VS
Shoebury Town


31Oct
Snaresbrook
VS
Toby
Snaresbrook

Gloucestershire Northern Senior League Div One
31Oct
Berkeley Town
VS
Leonard Stanley
Station Road

31Oct
Brockworth Albion
VS
Woolaston
Brockworth Albion

31Oct
Cam Bulldogs
VS
Taverners
Cam Bulldogs

31Oct
Charlton Rovers
VS
Chalford
Charlton Rovers

31Oct
English Bicknor
VS
Andoversford


31Oct
Harrow Hill
VS
Bredon
Larksfield Road

31Oct
Longlevens Reserves
VS
Cheltenham Civil Service
The Pavilion

31Oct
Upton St Leonards
VS
Whitecroft


Kent County League Division One East
31Oct
Ashford
VS
Guru Nanak


31Oct
Hollands & Blair Reserves
VS
Snodland Town Reserves


31Oct
Larkfield and New Hythe Wanderers
VS
Cuxton 1991


31Oct
Lordswood Reserves
VS
Thanet United


31Oct
Rochester City
VS
Rusthall Reserves


31Oct
Sturry
VS
Whitstable Town Reserves


Leicestershire Senior League Division One
31Oct
Earl Shilton Albion
VS
Ingles Reserves
Stoneycroft Park

31Oct
Friar Lane & Epworth Reserves
VS
Anstey Town


31Oct
Holwell Sports Reserves
VS
Highfield Rangers


31Oct
Kirby Muxloe Reserves
VS
Barrow Town Reserves
Kirby Muxloe Reserves

31Oct
Magna 73
VS
Loughborough


31Oct
Northfield Emerald
VS
Lutterworth Town Reserves


31Oct
Saffron Dynamo Reserves
VS
Birstall United Reserves


Mid Sussex League Championship
31Oct
Copthorne Reserves
VS
Polegate Town


31Oct
Crawley Devils
VS
Southwick 1882


31Oct
Holland Sports
VS
Ashurst Wood


31Oct
Mile Oak Reserves
VS
Reigate Priory


31Oct
Ridgewood
VS
West Hoathly


31Oct
Roffey Reserves
VS
Peacehaven & Telscombe Reserves


31Oct
Sovereign Saints
VS
Hurstpierpoint


Middlesex County League Division One Central and East
31Oct
Eastfield
VS
Camden & Islington


31Oct
Edmonton Rangers Wolves
VS
OIR FC


31Oct
FC Marylebone
VS
FC Soma


31Oct
FC Roast
VS
North London


31Oct
Jolof Sports Club
VS
Priory Park Rangers


31Oct
The Wilberforce Wanderers
VS
Bruce Castle United


North Devon League Premier Division
31Oct
Appledore
VS
North Molton Sports Club
Marshford

31Oct
Boca Seniors
VS
Hartland Clovelly
Boca Seniors

31Oct
Holsworthy Reserves
VS
Braunton Reserves


31Oct
Kilkhampton
VS
Fremington


31Oct
Park United
VS
Ilfracombe Town Reserves


Northamptonshire Combination Division One
31Oct
Corby Ravens
VS
West Haddon Albion


31Oct
Corby Strip Mills
VS
Northampton Spartak


31Oct
Higham Town
VS
Milton


31Oct
Medbourne
VS
Corby White Hart Locos


31Oct
Moulton Future Elite Sports
VS
Finedon Volta


31Oct
Roade Reserves
VS
Bugbrooke St Michaels A


Northern Football Alliance Division One
31Oct
Bedlington
VS
Felling Magpies


31Oct
Forest Hall
VS
Rothbury


31Oct
Gosforth Bohemian
VS
FC United of Newcastle


31Oct
Hebburn Town U23
VS
Cramlington United


31Oct
Hexham
VS
Whitburn & Cleadon
Wentworth Leisure Centre

31Oct
Prudhoe Youth Club Seniors
VS
Wallsend Boys Club


31Oct
Seaton Burn
VS
Red Row Welfare
Seaton Burn Recreation Ground

31Oct
Whitley Bay Sporting Club
VS
Haltwhistle Jubilee


Oxfordshire Senior League Division One
31Oct
Adderbury Park Reserves
VS
Bicester Hallions


31Oct
Bicester Town Colts
VS
Middleton Cheney


31Oct
Chalgrove Cavaliers
VS
Woodstock Town Development


31Oct
Kidlington FC A
VS
Horspath


31Oct
Kirtlington
VS
Eynsham Association


31Oct
Oxford Irish Athletic
VS
Ashton Folly


Peterborough and District League Division One
31Oct
Eunice Huntingdon
VS
Pinchbeck United Reserves


31Oct
FC Peterborough
VS
Whittlesey Athletic Reserves


31Oct
Kings Cliffe
VS
Oundle Town
Kings Cliffe

31Oct
Rippingale & Folkingham
VS
Stamford Belvedere


31Oct
Thorpe Wood Rangers
VS
Crowland Town Reserves


31Oct
Tydd
VS
Moulton Harrox Reserves


31Oct
Warboys Town
VS
NECI
Forge Way

31Oct
Wittering Premiair
VS
Peterborough Northern Star Reserves


Plymouth and West Devon League Premier Division
31Oct
Pennycross Sporting Club
VS
Horrabridge Rangers


31Oct
Plymouth Vaults
VS
Signal Box Oak Villa B


31Oct
Saltram Athletic
VS
Plymouth University


31Oct
Signal Box Oak Villa A
VS
Millbridge


Thames Valley Premier League Division One
31Oct
Cookham Dean Reserves
VS
Hurst


31Oct
FC Imaan Lions
VS
Holyport Reserves


31Oct
Reading YMCA
VS
Westwood Wanderers Reserves
The Cauldron

31Oct
Rotherfield United
VS
Slough Heating Laurencians
Bishopswood Sports Pavilion

Somerset County League Division One East
31Oct
Burnham United
VS
Timsbury Athletic
Burnham United

31Oct
Minehead
VS
Street Reserves
Recreation Ground

31Oct
Uphill Castle
VS
Nailsea & Tickenham Reserves
Uphill Castle

31Oct
Wells City Reserves
VS
Winscombe
Wells City Reserves

31Oct
Welton Rovers Reserves
VS
Wrington Redhill
Welton Rovers Reserves

South Devon League Premier Division
31Oct
Broadmeadow
VS
Buckland Athletic Development


31Oct
Buckfastleigh Rangers
VS
Barton Athletic


31Oct
East Allington United
VS
Watts Blake & Bearne


31Oct
Elburton Villa Reserves
VS
Brixham Reserves


31Oct
Ipplepen Athletic
VS
Newton Abbot 66


31Oct
Salcombe Town
VS
Ivybridge Town Reserves


31Oct
The Windmill
VS
Plympton Athletic Reserves
The Windmill

Staffordshire County Senior League Division One
31Oct
Audley & District Reserves
VS
Wolstanton United Reserves


31Oct
Ball Haye Green Reserves
VS
City of Stoke


31Oct
Chesterton
VS
Milton United
Chesterton

31Oct
Lichfield City Casuals
VS
Hawkins Sports


31Oct
Madeley White Star
VS
Keele University


31Oct
Redgate Clayton Reserves
VS
Leek CSOB Reserves


31Oct
Whittington
VS
Shenstone Pathfinder


Suffolk and Ipswich League Division One
31Oct
Bedricks Worth
VS
Bacton United 89


31Oct
Coddenham Athletic
VS
Wenhaston United


31Oct
Stanton
VS
AFC Kesgrave
Stanton

31Oct
Stowupland Falcons
VS
Barham Athletic
Stowupland Falcons

31Oct
Tattingstone United
VS
Sporting 87


31Oct
Wickham Market
VS
Grundisburgh


Teesside Football League Division One
31Oct
Bedale
VS
Stokesley Sports Club


31Oct
Kader
VS
Thirsk Falcons


31Oct
Redcar Newmarket
VS
Fishburn Park


31Oct
Redcar Town
VS
Boro Rangers
Mo Mowlam Park

31Oct
St Marys 1947
VS
Thornaby Dubliners


31Oct
Staithes Athletic
VS
BEADS
Staithes Athletic Social Club

31Oct
Yarm & Eaglescliffe
VS
Grangetown Boys Club


West Cheshire League Division Two
31Oct
Marine Reserves
VS
Litherland REMYCA Reserves


31Oct
Mossley Hill Athletic Reserves
VS
Cheshire Lines
Mossley Hill Athletic Reserves

31Oct
Poulton Royal
VS
Maghull Reserves


31Oct
Poulton Victoria
VS
Neston Nomads


31Oct
Rainhill Town Reserves
VS
Ashville Reserves
Rainhill Town Reserves

31Oct
South Liverpool Reserves
VS
FC Bootle St Edmunds
South Liverpool Reserves

31Oct
South Sefton Borough
VS
Heswall
Mill Dam Field

31Oct
West Kirby
VS
Mallaby
Marine Park

West Lancashire League Division One
31Oct
Eagley
VS
Askam United


31Oct
Hawcoat Park
VS
Croston Sports Club
Hawcoat Park

31Oct
Hesketh Bank
VS
Lostock St Gerards
Station Road

31Oct
Horwich St Marys Victoria
VS
Kendal County


31Oct
Millom
VS
Milnthorpe Corinthians


31Oct
Stoneclough
VS
Crooklands Casuals


31Oct
Ulverston Rangers
VS
Haslingden St Marys


West Midlands (Regional) League Division Two
31Oct
AFC Birmingham
VS
Kidderminster Harriers Academy


31Oct
Bilbrook Santos
VS
Nineveh Stallions


31Oct
Cannock United
VS
Edgbaston Spartans


31Oct
Warstones Wanderers
VS
Shawbury United U23


West Yorkshire League Division One
31Oct
East End Park WMC
VS
Glasshoughton Rock
East End Park WMC

31Oct
Featherstone Colliery
VS
Kirk Deighton Rangers
South View

31Oct
Hartshead
VS
Oxenhope Recreation
Littletown Recreation Ground

31Oct
Otley Town
VS
Salts


31Oct
Rawdon Old Boys
VS
Aberford Albion
Billing View

31Oct
Shelley Reserves
VS
Pool


31Oct
Wetherby Athletic
VS
Wyke Wanderers
The Ings

Humber Premier League Premier Division
31Oct
Barton Town Reserves
VS
Hessle Rangers


31Oct
Hornsea Town
VS
Hedon Rangers


31Oct
Hull United
VS
Beverley Town
Craven Park (KC Lightstream Stad..

31Oct
LIV Supplies
VS
Driffield Juniors
LIV Supplies

31Oct
Pocklington Town
VS
Walkington
Henry Thirsk Amenity Centre

31Oct
Reckitts
VS
Chalk Lane
Hull University

31Oct
Sculcoates Amateurs
VS
South Cave United
Hull & East Riding Sports Club

31Oct
Westella & Willerby
VS
North Ferriby Reserves


Humber Premier League Division One
31Oct
Beverley Town Reserves
VS
Blackburn Athletic


31Oct
Driffield Evening Institute
VS
St Marys


31Oct
Easington United
VS
Kingfields
Low Farm

31Oct
East Riding Rangers
VS
Brandesburton
Cottingham Pavillion KGV

31Oct
Goole United
VS
Sproatley


31Oct
Hessle Sporting United
VS
Cherry Burton


31Oct
Reckitts Reserves
VS
Bridlington Town Reserves


Staffordshire County Senior League Division Two North
31Oct
AFC Alsager Reserves
VS
Abbey Hulton United Development


31Oct
City of Stoke Reseves
VS
Blurton Reds


31Oct
Cresswell Wanderers
VS
Sikh Hunters Reserves


31Oct
Huthman
VS
Stone Old Alleynians Reserves


31Oct
Milton United Development
VS
Wyrley Juniors


31Oct
Walsall Phoenix Reserves
VS
Stapenhill Swans Juniors


West Cheshire League Division Three
31Oct
Aintree Villa Reserves
VS
Neston Nomads Reserves


31Oct
Chester Nomads Reserves
VS
Poulton Royal Reserves
Chester Nomads Reserves

31Oct
Helsby
VS
Bootle Reserves


31Oct
Heswall Reserves
VS
Willaston
Heswall Reserves

31Oct
Marshalls Reserves
VS
Ellesmere Port Town Reserves
Marshalls Reserves

31Oct
Rainford United
VS
Runcorn Sports


31Oct
Sutton Athletic
VS
Poulton Victoria Reserves
London Hire Stadium

Lowland Football League
31Oct
Bonnyrigg Rose Athletic
VS
Cumbernauld Colts


31Oct
BSC Glasgow
VS
Berwick Rangers
BSC Glasgow

31Oct
Caledonian Braves
VS
Kelty Hearts


31Oct
Civil Service Strollers
VS
University of Stirling
Civil Service Strollers

31Oct
Dalbeattie Star
VS
Boness United


31Oct
East Kilbride
VS
The Spartans
K Park

31Oct
Edinburgh University
VS
Gretna 2008
East Peffermill

31Oct
Vale of Leithen
VS
East Stirlingshire
Victoria Park

Kent County League Division One West
31Oct
AFC Mottingham
VS
Red Velvet
AFC Mottingham

31Oct
Club Langley
VS
Belvedere
Club Langley

31Oct
Halls
VS
Chipstead
Halls

31Oct
Sutton Athletic Reserves
VS
HFSP Ten-Em-Bee


31Oct
Welling Park
VS
South East Athletic


Midland Football League Premier Division
31Oct
Coventry United
VS
AFC Wulfrunians
Butts Park Arena

31Oct
Romulus
VS
Selston
Romulus

31Oct
Worcester City
VS
Haughmond


Midland Football League Division One
31Oct
Brocton
VS
Uttoxeter Town


31Oct
Coventry Copsewood
VS
Kirby Muxloe


31Oct
GNP Sports
VS
Nuneaton Griff


31Oct
Heath Hayes
VS
Lichfield City
Coppice Colliery Ground

31Oct
Rocester
VS
Leicester Road


31Oct
Stafford Town
VS
Ashby Ivanhoe


Midland Football League Division Two
31Oct
Alcester Town
VS
Boldmere Sports & Social Falcons


31Oct
Barnt Green Spartak
VS
Feckenham


31Oct
Coton Green
VS
FC Stratford


31Oct
Coventry Alvis
VS
Northfield Town


31Oct
Fairfield Villa
VS
Earlswood Town


31Oct
Hampton
VS
Solihull United


31Oct
Knowle
VS
Bolehall Swifts


31Oct
Lane Head
VS
Redditch Borough


Midland Football League Division Three
31Oct
Birmingham Tigers
VS
Central Ajax


31Oct
Coventrians
VS
AFC Solihull


31Oct
Inkberrow
VS
Enville Athletic


31Oct
Kenilworth Sporting
VS
Continental Star


31Oct
Sutton United
VS
Leamington Hibernian
Borough Sports Ground

31Oct
WLV Sport
VS
Tamworth Academy


Somerset County League Division One West
31Oct
AFC Brislington
VS
Castle Cary


31Oct
Ashton & Backwell United Reserves
VS
Chew Magna


31Oct
Cheddar Reserves
VS
Hutton


31Oct
Fry Club Reserves
VS
Glastonbury


31Oct
Long Ashton
VS
Portishead Town Reserves


31Oct
Peasedown Miners Welfare
VS
Imperial
Peasedown Miners Welfare

Nottinghamshire Senior League Premier Division
31Oct
Aslockton & Orston
VS
Stapleford Town


31Oct
Awsworth Villa
VS
Magdala Amateurs
Shilo Recreation Ground

31Oct
Bilborough Town
VS
Sandiacre Town
Harvey Hadden

31Oct
Bingham Town
VS
Wollaton
Butt Field

31Oct
Burton Joyce
VS
Attenborough


31Oct
FC Cavaliers
VS
Calverton Miners Welfare
Forest Rec

31Oct
Ilkeston Town U23
VS
AFC Dunkirk


31Oct
Keyworth United
VS
Southwell City
Platt Lane

31Oct
Woodthorpe Park Rangers
VS
Cotgrave


Nottinghamshire Senior League Division One
31Oct
AFC Top Valley
VS
FC Sez


31Oct
Beeston
VS
Radcliffe Olympic


31Oct
Gedling Southbank
VS
Hucknall Town Development


31Oct
Kimberley Miners Welfare Reserves
VS
Southwell City Reserves
Kimberley Miners Welfare Reserves

31Oct
Ruddington Village
VS
Kirton Brickworks
Elms Park

31Oct
Stapleford Town Reserves
VS
Meden Vale Colts


31Oct
United Grays
VS
Ravenshead


31Oct
West Bridgford AFC
VS
Bridgford United


31Oct
Wollaton Reserves
VS
Radford Reserves
Wollaton Reserves

North Caledonian League
31Oct
Invergordon
VS
Halkirk United
Recreation Ground

31Oct
Orkney
VS
Thurso
The Pickaquoy Centre

31Oct
St Duthus
VS
Golspie Sutherland
Links Playing Fields

West Lancashire League Division Two
31Oct
Burnley United
VS
Cadley


31Oct
Carnforth Rangers
VS
Galgate


31Oct
Chipping
VS
Burscough Dynamo


31Oct
Dalton United
VS
Storeys of Lancaster
Dalton United

31Oct
Freckleton
VS
Cartmel & District


31Oct
Kendal United
VS
Charnock Richard reserves


31Oct
Rossendale
VS
Garstang reserves


31Oct
Walney Island
VS
Furness Rovers
Walney Island

Newsletters
Sign up for our newsletter and keep up to date with FootballMappers news